univerzita_pardubice_ziskala_oceneni_hr_award_autor_j._jambor_173346_198137.jpg

Rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Č.j.: MSMT-25785/2023-6-518 byla Univerzitě Pardubice, Fakultě filozofické udělena akreditace k provádění vzdělávacího programu a vydávání osvědčení o jeho absolvování: Studium pedagogiky pro učitele 2. stupně základní školy a učitele střední školy.
Infromace o nově akreditovaném studijním programu naleznete zde.

Závěrečné zkoušky Doplňkového pedagogického studia (DPS)

Čtvrtek 23. 5. 2024
zahájení 10:00, budova G, 9. NP

Komise:
prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. – předseda komise
PhDr. Mgr. Ilona Ďatko, Ph.D.

Reakreditace DPS dle novely Zákona 563/2004 Sb. ve znění Zákona č. 198/2012 Sb. - viz zde.

Upozorňujeme studenty na důležité termíny:
Předmět PRAXE se vykovává ve 4. semestru studia. Řídí se řádným sylabem uvedeným na webu DPS. V průběhu měsíce března je student povinen přihlásit se k vykonání praxe.
ZÁVĚREČNÁ PRÁCE
Student, který chce vykonávat závěrečnou zkoušku ukončující DPS v květnovém termínu, má povinnost odevzdat zkonzultovanou a podepsanou přihlášku k závěrečné zkoušce do 15. dubna.
Student, který chce vykonávat závěrečnou zkoušku ukončující DPS v zářijovém termínu má povinnost odevzdat zkonzultovanou a podepsanou přihlášku k závěrečné zkoušce do 15. června.
Vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdejte osobně (KVV, Ing. Jaroslav Myslivec, Ph.D., budova G, 9. patro) nebo zašlete poštou  na adresu: Katedra věd výchově, FF UPa, Ing. Jaroslav Myslivec, Ph.D., koordinátor DPS, Studentská 84, 532 10 Pardubice