Studium v zahraničí

Univerzita Pardubice rozvíjí mezinárodní spolupráci v řadě oblastí. Jednou z priorit je umožnit studentům strávit alespoň část studia na zahraniční vysoké škole. Stěžejním programem je program Erasmus+. Fakulta filozofická dlouhodobě podporuje výjezdy do zahraničí zvláštními stipendii. 


 

Přihlášky pro studijní pobyty v letním semestru a praktické stáže v akademickém roce 2022/2023 jsou otevřené od 15. srpna do 21. září 2022.

Přihláška se podává elektronicky prostřednictvím studentského intranetu.

Je to jednoduché. Vyberte si zemi, kam byste rádi vycestovali, napište motivační dopis v angličtině a vyplňte předběžný studijní plán. Veškeré dokumenty nahrajte k přihlášce a pošlete.

 

 

Jazykové testování proběhne od 26. 9. do 27. 9. 2022.
Výběrové řízení na fakultách proběhne v období od 26. 9. do 7. 10. 2022.


Chcete dozvědět více?

Veškeré informace o výjezdech v rámci programu Erasmus+ včetně informací k výběrovému řízení naleznete na studentském intranetu.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat fakultní koordinátorku Michaelu Fišerovou (michaela.fiserova@upce.cz).

false

Partnerské univerzity

false

ESN (Erasmus Student Network)

je studentská organizace, ve které se nachází mnoho komunikativních, iniciativních a otevřených lidí a funguje na bázi dobrovolnictví. Pokud si chcete zlepšit cizí jazyky, vést nějaký projekt nebo jen přijít do kontaktu se zajímavými lidi ze zahraničí, jste na správné adrese. 

Můžete se realizovat jako "buddy" a pomáhat zahraničním studentům zorientovat se v Pardubicích či pro ně organizovat různé mimoškolní aktivity.

Rozšířit fotografii: 
false