Informace pro uchazeče o studium

Potřebuješ informace k podání přihlášky a k přijímačkám?

informace k přijímacímu řízení na KAA (více info zde)


 

false

Cheš vědět, které jazykové zkoušky uznáváme v rámci přijímacího řízení?

Soubory ke staženíVelikost
PDF icon zde najdeš jejich seznam2.22 MB
false

Jak napíšeš projekt diplomové práce (k přihlášce pro navazující Mgr. studium)?

Diploma Thesis Project is the basis for discussion during entrance exams. The project is a proposal of diploma thesis research and can be further modified during the course of study.

The project must contain:

- Thesis Title
- Clear and detailed thesis statement
- Clear and detailed characteristics of theoretical framework
- Statement of research goals
- Description of research methodology
- Bibliography and other potential sources

The overall length of the project is 1000 – 1500 words plus bibliography. It is to be written in English.

 

false

Co Tě čeká po přijetí do bakalářského studia?

Až se nám život vrátí alespoň lehce do normálních kolejí, budeš moci využít všechny možnosti života studenta na akademické půdě! A jaké to jsou?

Podívej se třeba sem: Hodí se vědět | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Na tomto odkazu třeba zjistíš, jaké IT vychytávky můžeš jako náš student využívat. Při virtuální návštěvě univerzitní knihovny se dozvíš, kde najdeš studijní materiály, a jak se dostaneš k různým článkům, knihám, odborným studiím a tak podobně. Také se tam dozvíš, jak dosáhneš na stipendijní fondy, a prozkoumáš, jaké sportovní možnosti univerzitní kampus nabízí, kam můžeš zajít na jídlo a kde složit hlavu. Během studia můžeš vycestovat a některé předměty studovat na našich partnerských univerzitách v zahraničí v rámci programu Erasmus+ nebo jiné zahraniční stáže. Jaké to jsou tam také zjistíš. A aby ses v zahraničí jazykově neztratil, bude se ti hodit jazyková průprava. Mrkni na to, v jakých jazycích se můžeš už teď zlepšovat přímo u nás. A kdyby ti to už začínalo přerůstat přes hlavu, pomůže ti akademická poradna APUPA.

 

Nebo se podívej také sem:  Studentské spolky | Univerzita Pardubice (upce.cz), kde zjistíš, jak se zapojit do studentského života ještě více, a být tak i aktivní součástí pozitivních změn na naší univerzitě.

 

Pokud budeš chtít zažít studentský život naplno hned od prvních dní, vlastně už před začátkem tvého prvního semestru na uni, přihlas se na NÁŠ ADAPTAČNÍ KURZ. Více se o něm dozvíš zde.

false

Jaké obory u nás můžeš studovat?

false
Rozšířit fotografii: 
false