UPCE

20 let výuky historie v Pardubicích

Slavíme!

Co? Dvacet let výuky historie na pardubické univerzitě. Vy všichni jste v různých fázích existence (Vaší i ústavu) výukou prošli a pomáhali jste utvářet charakter Ústavu historických věd i dějiny, proto bychom si považovali za čest, kdybyste chtěli slavit s námi. Chceme toto jubileum zároveň pojmout jako historicky první sraz absolventů ÚHV FF UPa.

Kdy? V sobotu 5. 10. 2019 od 14:00 až do konce, aspoň do půlnoci.

Kde? V RC Žlutý pes v pardubické Cihelně, tedy coby kamenem dohodil od kampusu.

Čekají na vás krátké reminiscence na historii ÚHV v podání Tomáše Jiránka a Jiřího Kubeše, na zájemce pak prohlídky kampusu a turnaj ve volejbalu. V dětském koutku rádi přivítáme vaše děti, pozveme vás na raut a večer na koncert, po desáté pak nastoupí DJ a bude jen na vás, do kdy vydržíte. Jsme zvědaví na vaše životní i profesní zkušenosti a vzpomínky na studijní léta.

Jestliže máte zájem, prosíme Vás o vyplnění údajů v on-line formuláři, abychom věděli s kým a s čím můžeme počítat. Zabere Vám to sotva pět minut, a my budeme vědět, zda přijedete sami nebo s rodinou (dětský koutek zajištěn, partneři vítáni), o které části programu budete mít zájem, zda se zdržíte i na večeři a večerní koncert kapely apod. Z organizačních důvodů potřebujeme tyto údaje znát nejpozději do 10. září 2019.

A nyní to nejdůležitější: přes značné úsilí se nám ani zdaleka nepodařilo shromáždit kontakty na všechny z Vás. Proto Vás prosíme, abyste vědomost o akci i toto pozvání sami aktivně šířili po svých informačních sítích (spolužáci z ročníků apod.), tak aby se mohlo dostat k co nejvíce lidem, kteří by třeba rádi přijeli.

Přejeme Vám všem hezké léto a těšíme se v říjnu na viděnou!

Pozvánka - 20 let výuky historie v Pardubicích
Soubory ke staženíVelikost
PDF icon Pozvánka - 20 lety výuky historie v Pardubicích2.85 MB
false

Přihláška: 20 let výuky historie v Pardubicích - Žlutý pes 5.10.2019

Poskytnuté údaje budou zpracovávány pouze za účelem organizace srazu absolventů studia historie pořádaného dne 5. 10. 2019. Odesláním dáváte souhlas s jejich zpracováním ze strany Univerzity Pardubice podle prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů.

true
Rozšířit fotografii: