trolove_vs_elfove_www_191692.png

Published: 21.09.2022

Ve středu 12. října 2022 nás čeká vybočení z každodenního studijního provozu.

Dopoledne na fakultě přivítáme vzácného hosta, pana Jakuba Kalenského, odborníka na ruské dezinformace, který momentálně působí ve Finsku (Hybrid CoE, Helsinki).

Setkání s názvem Trollové vs. elfové. Ruské dezinformace a boj s nimi proběhne v čase 10:00 - 11:30 v posluchárně EB-E2.

Akce je primárně určena pro studenty a zaměstnance Univerzity Pardubice. Vzhledem k omezené kapacitě posluchárny prosíme o závaznou registraci.

Registrační formulář - Trollové vs. elfové

Odpoledne se z intelektuálního modu přepneme do sportovního. Čeká nás odveta loňského fotbalového utkání mezi studenty a zaměstnanci FF UPCE. Podaří se akademiky tentokrát porazit a otočit loňský výsledek 7:5 ve prospěch studentů?

JSME JEDEN TÝM... i proti sobě stále spolu!
Předpokládaný výkop ve 14:30 hod. na venkovním hřišti u červené tělocvičny. Každý, kdo má chuť v týmu studentů nastoupit, nechť se zaregistruje v jednoduchém formuláři.

Registrační formulář - fotbal

Děkan Fakulty filozofické Univerzity Pardubice vyhlašuje na celý den děkanské volno.