JSME JEDEN TÝM... i proti sobě stále spolu!

Uložit do kalendáře 12-10-2022 14:30 12-10-2022 17:00 Czech republic/Europe JSME JEDEN TÝM... i proti sobě stále spolu! Čeká nás odveta loňského fotbalového utkání mezi studenty a zaměstnanci FF UPCE. Podaří se akademiky tentokrát porazit a otočit loňský výsledek 7:5 ve prospěch studentů? Kdy: 12. 10. 2022 ve 14:30 hod.  Kde: ... Katedra tělovýchovy a sportu
12. 10. 2022 Katedra tělovýchovy a sportu
JSME JEDEN TÝM... i proti sobě stále spolu!

Kdy: 12. 10. 2022 ve 14:30 hod.
Kde: hřiště u KTS

Předpokládaný výkop ve 14:30 hod. na venkovním hřišti u červené tělocvičny.

Každý, kdo má chuť v týmu studentů nastoupit, nechť se zaregistruje v jednoduchém formuláři:
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Děkan Fakulty filozofické Univerzity Pardubice vyhlašuje na celý den děkanské volno.

Fakulta filozofická Univerzity Pardubice
PhDr. Ivo Říha, Ph.D.