dsc_1161_199292.jpg

Published: 01.03.2023

Den otevřených dveří Fakultě filozofické Univerzity Pardubice byl plný kávy, úsměvů a zodpovězených otázek. Studenti v oranžových kšandách představili budoucím vysokoškolákům život na naší fakultě a ukázali jim, proč jít studovat právě k nám.

I tuto sobotu se k nám připojili zástupci International Office, kteří připomněli, že i Erasmus k vysokoškolskému studiu patří. Hladem nikdo rozhodně netrpěl, protože stejně jako po celý semestr bylo i v sobotu pro budoucí studenty otevřeno univerzitní bistro.

Na univerzitu nezavítali jen zájemci o studium na FF UPCE, ale též Dopravní fakulta Jana Pernera, která sídlí v jiné části budovy EB. Celá budova tak „praskala“ ve švech a je s podivem, že jsme se sem všichni vešli.

Jsme rádi, že jste přišli. Za nás bylo cele sobotní dopoledne plné skvělých zážitků a věříme, že stejně jste si náš Den otevřených dveří užili i vy!

Teď už zbývá jediné, podejte si přihlášku do 21. dubna a po prázdninách se uvidíme na Univerzita Pardubice.

Držíme palce!