Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

74
možností studia v zahraničí
3 532
naučených cizích slov
1 100
studentů
6 500
úspěšných absolventů

Naši studenti tě vezmou na svá oblíbená místa na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice a představí ti, co všechno tu můžeš studovat.

Co tě čeká?
Jsme mladá fakulta, která se nebojí šlápnout do pedálů. Jsme místem humanitní a filologické vzdělanosti. Disponujeme sedmi katedrami a špičkovým mezinárodním Centrem pro etiku s polovinou zahraničních pracovníků. Dlouhodobě podporujeme výjezdy studentů do zahraničí zvláštními stipendii. Našimi pravidelnými hosty jsou významní historici, básníci, spisovatelé, divadelníci a další odborníci přímo z praxe

Co získáš?
U nás můžeš získat hluboké znalosti cizích jazyků, literatury, historie či filosofie, religionistiky nebo sociální antropologie. Některé z oborů nabízíme v zajímavých kombinacích dvouoborového studia, což absolventům zaručuje jedinečné vzdělání. Jako náš absolvent se uplatníš ve školství, kulturních institucích, redakcích, službách, veřejné správě. Můžeš se věnovat vědě, pracovat v nadacích nebo cestovním ruchu, marketingu a PR.

Proč studovat u nás?


Kulturní akce

Naši studenti pořádájí spoustu akcí. Jednou z nich je třeba tradiční autorské čtení u Lavičky Václava Havla v samém srdci kampusu.

Ubytování u fakulty

Naše fakulta sídlí v univerzitním kampusu s kolejemi a menzou.

Odborná knihovna

Z ubytování to budete mít jen kousek do Univerzitní knihovny, která pro vás bude otevřená od rána do večera. 

Sportovní vyžití

Když vám nebudou stačit hodiny tělesné výchovy, další vyžití nabízí sportoviště přilehlá k fakultě nebo naše plně vybavená sportovní zázemí katedry tělovýchovy a sportu.

Chceš se na něco zeptat?

Neváhej se nám ozvat – na všechny Tvé dotazy rádi odpovíme.

Ing. Jan Pražák
Poradenské a propagační centrum FF

466 036 224
studuj.ff@upce.cz