Doplňovací volby do Komory studentů Akademického senátu Fakulty filozofické Univerzity Pardubice

Published: 15.10.2024

Vážení členové akademické obce Fakulty filozofické, vážení studující,

vzhledem k tomu, že se uvolnil post zástupce studujících v Komoře studentů Akademického senátu FF a není možné jej doplnit ze stávajícího seznamu náhradníků, AS FF je povinen vyhlásit doplňovací volby do příslušné komory pro zbývající část funkčního období 2022-2025. Dovolujeme si Vás tedy požádat, abyste navrhli kandidáty z řad studujících.

Volí se jeden zástupce studujících pro zbývající období trvání mandátu AS FF. Návrhy mohou podávat všichni aktuálně zapsaní studující Fakulty filozofické prostřednictvím písemného formuláře, který musí být opatřen písemným souhlasem kandidáta. Formulář je zapotřebí doručit volební komisi prostřednictvím sekretariátů katedry/Ústavu členů volební komise, případně jednotlivým členům volební komise. Volby proběhnou elektronicky. Formulář k podávání návrhů naleznete ke stažení níže.

Uzávěrka přijímání návrhů kandidátů: 1. 11. 2024

Doručování návrhů: sekretariát Ústavu historických věd (budova EA, Studentská 84, 12. NP), sekretariát Katedry věd o výchově (budova G, Stavařov 87, 9. NP)

Představení kandidátů (nepovinné): od 2. 11. 2024 prostřednictvím webu Fakulty filozofické

Termín voleb: od 13. 11. 2024 (9:00) do 14. 11. 2024 (13:00), volby proběhnou elektronicky prostřednictvím aplikace eVOLBY: https://evolby.upce.cz/