stop_147879.jpg

Published: 02.06.2020

HUMANITNÍ STUDIA – BAKALÁŘSKÝ STUDIJNÍ PROGRAM

Přijímací zkoušky se pro bakalářský studijní program Humanitní studia ruší.

Uchazeči musí zaslat naskenovanou kopii katalogového listu (obsahující výsledky studia z 1. a 2. pololetí 3. ročníku a 1. pololetí 4. ročníku střední školy) do 17. 6. 2020 na studijní oddělení Fakulty filozofické e-mailem (prijimacky.FF@upce.cz). Uchazeč musí do předmětu v emailu uvést název studijního programu – Humanitní studia.

Na základě získaných bodů (maximálně 50) bude sestaveno pořadí uchazečů, z nichž 60 nejúspěšnějších bude přijato ke studiu.

Katalogové listy, které byly již zaslány e-mailem, nechá uchazeč, spolu s maturitním vysvědčením, úředně ověřit a doručí poštou nejpozději do 30. 6. 2020 na adresu studijního oddělení FF UPa.  Ve výjimečném případě v den zápisu do studia, který se bude konat ve dnech 24. – 26. 8. 2020, eventuálně do dodatečně stanoveného termínu (z důvodu maturitní zkoušky v září 2020 a odvolání).

Úředně ověřené dokumenty nelze zasílat elektronicky.

Uchazeči, kteří některé z uvedených dokumentů již zaslali, nemusí tyto dokumenty znovu zasílat.

RESOCIALIZAČNÍ PEDAGOGIKA – MAGISTERSKÝ STUDIJNÍ PROGRAM

U studijního programu Resocializační pedagogika (prezenční forma studia) jsou přijímací zkoušky v tomto akademickém roce pro mimořádné okolnosti prominuty – všichni uchazeči budou přijati.

Podrobnější informace o úpravě pravidel pro přijímací řízení a podmínek pro přijetí ke studiu v bakalářských a magisterských studijních programech jsou k dispozici v celém znění v přiloženém Dodatku č. 3 ke směrnici č. 4/2019.

Soubory ke stažení Size
Dodatek č. 3 ke směrnici č. 4/2019 - pdf 464 kB