Univerzita a její SCIENCE POINT na Sportovním parku 2018

Uložit do kalendáře 11-08-2018 9:00 19-08-2018 18:00 Czech republic/Europe Univerzita a její SCIENCE POINT na Sportovním parku 2018 Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. Po celých 9 dnů se na... Park Na Špici
11. 08. - 19. 08. 2018 Park Na Špici

Po celých 9 dnů se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům se věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet si znalostní kvízy z oblasti chemie, restaurování a zdravotnických oborů, poskládat si vědecké PUZZLE - pernštejnský nápis, vyzkoušet si speciální modely i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší.

Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová