.
on-line kontakt

Studenti Katedry věd o výchově Fakulty filozofické Univerzity Pardubice Vás srdečně zvou na online studentskou konferenci na téma volnočasové aktivity dětí předškolního věku v Pardubicích.

Akce se uskuteční 10. 2. 2021 v 15.00 hod.
Konference bude probíhat online prostřednictvím MS Teams. Připojit se můžete přes tento odkaz

Volnočasové aktivity dětí předškolního věku v Pardubicích, tak zní název společného díla vytvořeného letošním třetím ročníkem bakalářského oboru Humanitní studia. Dané téma si studenti zvolili v rámci předmětu Projekt, který každý rok přináší skvělé nápady a výsledky. I přes nelehké podmínky si poradili a komunikovali přes aplikaci MS Teams.  Jejich cílem bylo vytvořit přehled nejrůznějších aktivit, které mohou maminky s dětmi v Pardubicích nalézt a využít.

Výstupem projektu je praktická brožura, kterou studenti představí široké veřejnosti právě na online konferenci. Těšíme se na Vás.