studentska_konference_kvv_158816.jpg

Published: 01.02.2021

Volnočasové aktivity dětí předškolního věku v Pardubicích, tak zní název společného díla vytvořeného letošním třetím ročníkem bakalářského oboru Humanitní studia.

Toto téma jsme si zvolili v rámci předmětu Projekt, který každý rok přináší skvělé nápady a výsledky. I přes nelehké podmínky jsme si poradili a komunikovali přes aplikaci MS Teams. Začátky nebyly lehké, jelikož zkorigovat takové množství lidí se spoustou nápadů, může vypadat jako nadlidský úkol, nicméně jsme se se situací vypořádali a vybudovali super tým.

S tvořením se začalo na začátku zimního semestru. První schůzka, první nápady a následný výběr. Následovalo rozdělení rolí a první zadané práce. Aby vše probíhalo organizovaně, vytvořili jsme si skupiny, kde každá skupina představovala jeden městský obvod. Právě městské obvody a jejich možné aktivity se staly předmětem celého projektu. Naším cílem bylo vytvořit přehled nejrůznějších aktivit, které mohou maminky s dětmi v Pardubicích nalézt a využít. Jelikož jsme chtěli, aby byl výstup tohoto projektu co nejpřehlednější, rozhodli jsme se vytvořit brožuru, která veškerou naši práci shrne a vy ji můžete mít stále po ruce. Orientace je jednoduchá, brožura je totiž členěna do několika částí. Ke každé části náleží přehledná mapa.

Brožurou to však nekončí. Aby se dostal náš projekt do širšího povědomí, pořádáme konferenci, na které naši práci představíme s podrobnějšími informacemi skrze prezentaci a odpovíme na Vaše případné otázky.

Tímto Vás na tuto konferenci zveme. Bude se konat 10. 2. 2021 v 15 hodin přes MS Teams. Připojit se můžete prostřednictvím tohoto odkazu

Budeme se těšit na Vaši účast a doufáme, že si tuto událost užijete stejně jako my.