default alt ff

Published: 25.06.2019

Stipendium na podporu studia v zahraničí (2019) – 2. kolo

Studenti bakalářských a navazujících magisterských oborů Fakulty filozofické mají možnost získat stipendium na podporu zahraničního pobytu, který si sami zorganizují za účelem např. zlepšení jazykových dovedností, pro výzkum k absolventské práci, absolvování studentské praxe apod.

Zahraniční pobyt musí trvat minimálně 1 měsíc (30 dnů) a student může žádat o podporu ve výši až 20000 Kč s ohledem na konkrétní zemi, kde se mobilita uskuteční.  Student si předem sjedná spolupráci s oficiální institucí (univerzity, archivy, muzea).

Dokumenty doručte osobně na děkanát  FF (pí Krpatové) do  16. srpna 2019