default alt ff

Published: 01.04.2015

Skupinové bubnování na Univerzitě Pardubice
8. dubna 2015 v 14:30 hodin v budově G, 11.patro, místnost č. 11005.

pro studenty Resocializační pedagogiky, Humanitních studií a další zájemce, pro všechny bez rozdílu věku a zkušeností.

Drum Circle osloví každého, všichni jsou od první chvíle součástí tvořivého celku, nikdo není publikum.

Lekce bubnování proběhne pod vedením certifikovaného Drum Circle facilitatora Petra Šušora. Je to zkušený hudebník, aktivní perkusionista, zpěvák a tanečník je jedním z nejznámějších facilitátorů u nás. Pomocí různých technik dokáže vytvořit z účastníků úžasně znějící a navzájem ladící hudební těleso a to i přesto, že se lidé neznají a nehrají na žádný hudební nástroj.
V minulosti pracoval s různými dětskými skupinami jako socioterapeut, vychovatel či vedoucí výtvarných dílen, věnoval se také problémové mládeži. V roce 2005 stál u zrodu The Music Fundation neboli nadačního fondu pro šíření aktivního provozování hudby. S ním pak uspořádal stovky skupinových bubnování, z nichž převážnou většinu také sám vedl.
Více informací najdete na. www.bubnujeme.cz; případné dotazy k plánované lekci emailem na adresu: marcela.ehlova@upce.cz

Hlásit se je možné ještě v úterý 7.4. – zbývají poslední volná místa.
Hlaste se u  Mgr. Evy Matějové (sekretariát Katedry věd o výchově).

Cena za lekci bubnování - 130 Kč (prosíme o přesnou částku).
Poplatek uhraďte co nejdříve, neboť kapacita účastníků je omezená.