default alt ff

v pondělí 16. března 2015 od 13 hodin
ve videomístnosti 13038.

Program jednání:

1. Zahájení a jmenování skrutátora.

2. Schválení programu jednání.

3. Strategie financování vědeckých časopisů, vydávaných FF UPa (zpravodaj: prof. Vorel).

4. Činnost disciplinární komise FF UPa (zpravodaj: prof. Vorel; host: dr. Prchal).

5. Informace o partnerství UPa v rámci projektu „Dačického dům v Kutné Hoře. Vzdělávací a prezentační centrum kulturního dědictví UNESCO“ a programové náplni, na níž se bude spolupodílet Fakulta filozofická (zpravodaj: doc. Panoch).

6. Zpráva o výsledcích dotazníkového průzkumu o potřebě zřízení dětského koutku na UPa (zpravodaj: doc. Panoch; hosté: dr. Pató, dr. Pavelková Čevelová).

7. Vyhlášení voleb a ustavení volební komise pro volbu kandidáta na děkana FF (včetně rozhodnutí o termínech konání shromáždění akademické obce a vlastní volby nového děkana).

8. Různé.