Online Dny teorie a praxe začínají dnes v 8.00

21. 4. 2021

Ve dnech 27. – 29. dubna 2021 se na Katedře cizích jazyků Fakulty filozofické uskuteční cyklus přednášek a workshopů s názvem „Dny teorie a praxe“.

Pracoviště přizvalo ke spolupráci odborníky z praxe, kteří se budou věnovat zejména tématům z oblasti překladu a odborného překladu mezi češtinou a němčinou, státní správy a personalistiky, kulturního managementu a možností uplatnění a dalšího získávání zkušeností studentů a absolventů nabízených studijních programů.

Třídenní akce bude probíhat online a je primárně určena posluchačům studijního programu Německý jazyk pro odbornou praxi.

Katedra cizích jazyků srdečně zve také zájemce z řad pedagogů a studentů i z ostatních fakult Univerzity Pardubice.

Kdy:  27. – 29. dubna 2021
Načtením QR kódu nebo kliknutím na QR kód se připojíte ke schůzce.

PhDr. Helena Jaklová, Ph.D.
helena.jaklova@upce.cz