default alt ff

Published: 03.09.2015

Katedra anglistiky a amerikanistiky s radostí informuje, že od akademického roku 2015/2016 otevírá nové navazující magisterské studium Anglická filologie.

Uzávěrka přihlášek je dne 15. září 2015.

Přijímací řízení proběhne 22. září 2015 od 9 hod. v budově EA, Studentská 84, Pardubice, 13. patro, místnost 13038.

Podmínky přijímacího řízení:
Uchazeč musí absolvovat minimálně bakalářské vysokoškolské studium programu Filologie oboru Anglický jazyk, což je student povinen doložit ověřenou kopií diplomu a dodatku k diplomu, případně vysvědčení o SZZ. Tyto dokumenty student předloží nejpozději v den konání přijímací zkoušky. Součástí přihlášky je projekt diplomové práce v rozsahu minimálně 3 strany textu mimo bibliografii, který student zašle na e-mailovou adresu: martina.kleinova@upce.cz.
Přijímací zkouška je ústní, uchazeč v jejím průběhu představí a zdůvodní svůj projekt diplomové práce a prokáže úroveň dosažených znalostí v oboru (tj. současný anglický jazyk, literatura a kulturní studia).
Maximální možný počet získaných bodů je 100.

Podrobnější informace naleznete na http://www.upce.cz/ff/studium/pro-uchazece/mgr-programy.html, případně na ipc.ff@upce.cz.
Z časových důvodů budeme uchazeče kontaktovat pouze e-mailem.