default alt ff

Naďa Tichá - vedoucí studijního oddělení
Schválil:
prof. PhDr. Petr Vorel, CSc. - děkan

Slavnostní magisterská promoce absolventů studijních oborů:

Učitelství AJ (Mgr.)
Resocializační pedagogika (Mgr.)
Sociální antropologie (Mgr.)

se koná 21. listopadu 2014 v 9.30 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 8.30 hodin v předsálí Auly, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Filozofie (Mgr.)
Kulturní dějiny (Mgr.)
Religionistika (Mgr.)

se koná 21. listopadu 2014 ve 12.00 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 11.00 hodin v předsálí Auly, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní obřad nebude umožněn opozdilcům a nevhodně oblečeným či podnapilým absolventům /hostům/. Rodiče a hosté budou mít přístup do budovy Auly 15 min. před zahájením obřadu a po zahájení musí setrvat na svých místech (je třeba zvážit případnou přítomnost dětí do ...