default alt ff

Naďa Tichá - vedoucí studijního oddělení
Schválil:
prof. PhDr. Petr Vorel, CSc. - děkan

Slavnostní magisterská promoce absolventů studijních oborů:

Filozofie (Mgr.)
Kulturní dějiny (Mgr.)
Religionistika (Mgr.)
Resocializační pedagogika (Mgr.)
Sociální antropologie (Mgr.)
Učitelství AJ (Mgr.)

se koná 21. června 2012 v 9.30 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 8.15 hodin v předsálí Auly, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní bakalářská sponze absolventů studijního oboru:

Humanitní studia (Bc.)

se koná 21. června 2012 ve 12.00 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 11.00 hodin v předsálí Auly, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní obřad nebude umožněnopozdilcům a nevhodně oblečeným či podnapilým absolventům /hostům/. Rodiče a hosté budou mít přístup do budovy Auly 15 min. před zahájením obřadu a po zahájení musí setrvat na svých místech (je třeba zvážit případnou přítomnost dětí do 6 let).
Absolventi, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastnit slavnostního obřadu, si mohou diplom vyzvednout na studijním oddělení FF.
Diplom si musí každý absolvent vyzvednout osobně(popřípadě zplnomocnit jinou osobu).

V Pardubicích 6. 6. 2012

prof. PhDr. Petr Vorel, CSc.
                                                                                                                      děkan