FAKE NEWS: Pravda, lži a polopravdy ve veřejném prostoru

Uložit do kalendáře 20-03-2019 14:00 20-03-2019 14:00 Czech republic/Europe FAKE NEWS: Pravda, lži a polopravdy ve veřejném prostoru Česká televize a Fakulta filozofická Univerzity Pardubice si vás dovolují pozvat na debatu FAKE NEWS: Pravda, lži a polopravdy ve veřejném prostoru Hlavními řečníky budou: Roman Ondrůj, šéfredaktor regionálního...
20. 03. 2019

Česká televize a Fakulta filozofická Univerzity Pardubice

si vás dovolují pozvat na debatu

FAKE NEWS: Pravda, lži a polopravdy ve veřejném prostoru

Hlavními řečníky budou:

Roman Ondrůj,

šéfredaktor regionálního zpravodajství ČT

Aleš Měřička,

vedoucí redaktor portálu ČT24

Jiří Studený,

Katedra literární kultury a slavistiky

Jiří Hejlek,

Katedra filosofie

Veřejná debata se uskuteční ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 v aule Univerzity Pardubice, Studentská 519, Pardubice.

doc. PhDr. Aleš Prázný, Ph.D.