Promoce a sponze FF UPCE dne 24. 6. 2024

Published: 04.06.2024

Slavnostní bakalářské sponze a magisterská promoce se konají 24. června 2024 v univerzitní Aule Arnošta z Pardubic.

Slavnostní bakalářská sponze absolventů studijních oborů:

• Anglický jazyk – specializace v pedagogice (Bc.)
  • Anglický jazyk pro vzdělávání (Bc.)
  • Humanitní studia (Bc.)
  • Kulturní dějiny (Bc.)
  • Historie – Kulturně historická studia
  • Historie – Ochrana hmotných památek (Bc.)
  • Ochrana hmotných památek + Historie (Bc.)

se koná 24. června 2024 v 9:00 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 8:00 hodin v Aule – A1, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní bakalářská sponze absolventů studijních oborů:

• Anglický jazyk pro odbornou praxi (Bc.)
  • Filosofie (Bc.)
  • Historicko – literární studia (Bc.)
  • Německý jazyk pro odbornou praxi (Bc.)
  • Sociální a kulturní antropologie (Bc.)

se koná 24. června 2024 v 11:30 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je v 10:30 hodin v Aule – A1, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní magisterská promoce absolventů studijních oborů:

• Anglická filologie (Mgr.)
  • Filosofie (Mgr.)
  • Historie (Mgr.)
  • Kulturní dějiny (Mgr.)
  • Sociální a kulturní antropologie (Mgr.)
  • Resocializační pedagogika (Mgr.)
  • Učitelství AJ (Mgr.)

se koná 24. června 2024 ve 14:00 hodin v Aule Univerzity Pardubice. Sraz absolventů (ve společenském oblečení) je ve 13:00 hodin v Aule – A1, kde proběhne prezence a instruktáž, která je povinná.

Slavnostní obřad nebude umožněn pozdě příchozím a nevhodně oblečeným absolventům.

Rodiče a hosté budou mít přístup do budovy Auly 15 min. před zahájením obřadu a po zahájení musí setrvat na svých místech (je třeba zvážit případnou přítomnost dětí do 6 let). Absolventi, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastnit slavnostního obřadu, si mohou diplom vyzvednout na studijním oddělení FF.

Diplom si musí každý absolvent vyzvednout osobně (popřípadě zplnomocnit jinou osobu).

Soubory ke stažení Size
Promoce a sponze FF UPCE dne 24. 6. 2024 - pdf 191 kB