Gaudeamus Praha 2020

Uložit do kalendáře 21-01-2020 8:00 23-01-2020 14:00 Czech republic/Europe Gaudeamus Praha 2020 Najdi svoji identitu. Poznej svou budoucí vysokou. Univerzita Pardubice je od 21. ledna na letňanském výstavišti v Praze na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2020. Nejlepší stánek, ten náš, má jasné číslo 1. Přijď a nechej tu svůj otisk! Od... PVA EXPO PRAHA - Letňany
21. 01. - 23. 01. 2020 PVA EXPO PRAHA - Letňany
Studuj s námi
Gaudeamus Praha 2020

Najdi svoji identitu. Poznej svou budoucí vysokou. Univerzita Pardubice je od 21. ledna na letňanském výstavišti v Praze na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2020. Nejlepší stánek, ten náš, má jasné číslo 1. Přijď a nechej tu svůj otisk!

Od úterý 21. ledna až do čtvrtku 23. ledna budeme s naším stánkem 1 součástí evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání.
Popovídáte si především se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvíte se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampus nabízí.

*****SOUTĚŽ nechej tu svůj #UPCEotisk******
1.Nechejte svůj otisk na fotostěně v naší expozici.
2.Originálně se na místě vyfoťte.
3.Přidejte hashtag #UPCEotisk a označte nás @upce_cz a přidejte na Instagram.
4.Vyhrajte každý den stylovou mikinu z kolekce Univerzity Pardubice.
Od 22. do 24. ledna 2020 vybereme z uveřejněných příspěvků na Instagramu pod hashtagem #UPCEotisk a označením @upce_cz ze dne předcházejícího jednoho výherce. Výherce obdrží mikinu z kolekce Univerzity Pardubice a obeznámíme ho zprávou na Instagramu.
**********************************************************************
Pro uchazeče o studium bude u nás postaráno. Poskytneme všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2020/2021. Budete moci využít jak osobních konzultací s pracovníky univerzity přímo na stánku, tak si odnesete materiály týkající se studia a přijímacího řízení.

Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství.

Těšíme se na setkání na našem stánku, tentokrát s číslem 1.
Podívejte se také na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium www.evolupce.cz, kde si můžete vybrat zaměření studia, které vás zajímá. 

Nehodí se vám jet na veletrh do Prahy? Přijďte za námi přímo do kampusu, přijďte na 

Dny otevřených dveří

 

 

Gaudeamus Praha 2020
Univerzita Pardubice
Tomáš Pospíchal
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.