default alt ff

Program:

1. Zahájení a jmenování skrutátora
  2. Schválení programu jednání
  3. Schválení Výroční zprávy o hospodaření fakulty FF za rok 2018 (předkládá prof. Rýdl)
  4. Schválení:
    1. Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu v bakalářských a magisterských studijních programech Fakulty filozofické Univerzity Pardubice pro AR 2020/2021 (předkládá dr. Ježková)
    2. Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu v doktorských studijních programech na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice pro akademický rok 2020/2021 (předkládá doc. Prázný)
    3. Pravidla pro přijímací řízení ke studiu v doktorských studijních programech v anglickém jazyce na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice pro akademický rok 2020/2021 (předkládá doc. Prázný)
  5. Různé

Mgr. Irena Reimannová, Ph.D.

předsedkyně AS FF