Osmičková výročí: Vestfálský mír: nový řád v Evropě i v českých zemích?

Uložit do kalendáře 12-11-2018 17:00 12-11-2018 19:00 Czech republic/Europe Osmičková výročí: Vestfálský mír: nový řád v Evropě i v českých zemích? Fakulta filozofická Univerzity Pardubice připravila pro akademickou obec i veřejnost v průběhu roku 2018 přednášky v kontextu událostí fenoménu „osmičkových výročí“ roku 2018 od středověku až do současnosti. V pondělí 12. ... budova EB, učebna E2
12. 11. 2018 budova EB, učebna E2

V pondělí 12. listopadu proběhne přednáška: Vestfálský mír: nový řád v Evropě i v českých zemích? (PhDr. Vítězslav Prchal, Ph.D.)

doc. Mgr. Jiří Kubeš, Ph.D.