default alt ff

Published: 16.10.2017

Dodatečné výběrové řízení na stipendium na podporu studia v zahraničí

Studenti bakalářských a navazujících magisterských oborů fakulty filozofické mají možnost získat stipendium na podporu zahraničního pobytu, který si sami zařídí za účelem zlepšení jazykových dovedností, pro výzkum k absolventské práci, absolvování studentské praxe apod.

Zahraniční pobyt musí trvat minimálně 1 měsíc (30 dnů) a student může žádat o podporu ve výši až 12000 Kč s ohledem na konkrétní zemi, kde se mobilita uskuteční.  Student si předem sjedná spolupráci s oficiální institucí (univerzity, archivy, muzea).

V případě zájmu zašlete vyplněnou „Žádost o přiznání stipendia na podporu studia v zahraničí – Plán zahraničních mobilit“ – (návod a podmínky přidělení stipendia jsou k dispozici na studentském intranetu - viz  Stipendium na podporu zahraničních mobilit). Student doručí dokumenty osobně na děkanát  FF (pí Krpatové) do  31. 10. 2017.

Soubory ke stažení Velikost
ff-stipendium-zahranici-letacek-2017.pdf - pdf 4.15 MB