Cestovatelský festival Pardubice - blok studenti UPCE

Uložit do kalendáře 07-11-2019 9:00 08-11-2019 12:00 Czech republic/Europe Cestovatelský festival Pardubice - blok studenti UPCE Univerzita Pardubice bude letos poprvé na Cestovatelském festivalu Pardubice. Naši studenti se v dopoledním bloku také podělí o své cestovatelské zážitky na festivalu, jehož jsme nově partnerem.  Zveme naše vysokoškoláky... Kongresové centrum Atria Paláce
07. 11. - 08. 11. 2019 Kongresové centrum Atria Paláce
Cestovatelský festival Pardubice - blok studenti UPCE

Univerzita Pardubice bude letos poprvé na Cestovatelském festivalu Pardubice. Naši studenti se v dopoledním bloku také podělí o své cestovatelské zážitky na festivalu, jehož jsme nově partnerem. 

Zveme naše vysokoškoláky přijít si poslechnout, jaké zkušenosti si přivezli z cest studenti našich tří fakult. Témata jsou rozmanitá, stejně jako současné možnosti cestování. 

Studentské vstupné 50 Kč.

Program dopoledního bloku ve čtvrtek 7. 11. a v pátek 8. 11. 2019 v Kongresovém centru Atria Paláce: 

Čtvrtek 7. 11.

 9.30 – 10.20 - Lenka Jedličková (Fakulta filozofická) – Mexiko, kultura a svátek Día de Muertos

10.30 – 11.20 - Andrea Oborníková (Fakulta filozofická) – Londýn, VB

Pátek 8. 11.

 9.30 – 10.20 - Ing. Petr Vnenk (Dopravní fakulta Jana Pernera) - Jak cestovat po světě vlakem

10.30 – 11.20 – David Pulford (Fakulta ekonomicko-správní) - Norsko

 

Lenka Jedličková

Momentálně dokončuje magisterské studium oboru sociální a kulturní antropologie na Fakultě filozofické v Pardubicích. Zároveň pracuje jako výzkumný a vývojový pracovník v Muzeu v přírodě Vysočina. Mezi své koníčky řadí například fotografování, keltování, skaut, turistiku či cestování. Ráda poznává cizí země, jejich kulturu a obyvatele.  Minulý rok na tři měsíce navštívila Mexiko. Během návštěvy stihla navštívit několik mexických měst a poznat nejen mexickou kulturu, ale i jejich svátek Día de Muertos. Podělí se s vámi o zážitky z Mexika, překonání strachu z cesty do  neznáma a svátku Día de Muertos.

Cestovatelský festival Pardubice - blok studenti UPCE
Lenka Jedličková
Cestovatelský festival Pardubice
Martina Macková