Vzpomínka na Václava Havla

Uložit do kalendáře 17-12-2021 13:30 17-12-2021 13:30 Czech republic/Europe Vzpomínka na Václava Havla Milé studentky, milí studenti, kolegyně, kolegové, dne 18. prosince 2021 uplyne deset let od úmrtí Václava Havla. Tuto výjimečnou osobnost si připomeneme na místě nejpříhodnějším, u Lavičky Václava Havla v atriu Výukového... Lavička Václava Havla
17. 12. 2021 Lavička Václava Havla
.

Milé studentky, milí studenti,
kolegyně, kolegové,

dne 18. prosince 2021 uplyne deset let od úmrtí Václava Havla.

Tuto výjimečnou osobnost si připomeneme na místě nejpříhodnějším, u Lavičky Václava Havla v atriu Výukového areálu Polabiny, a to zcela neformálně a neokázale.

Sejdeme se v pátek 17. prosince ve 13:30 hodin a každý si s sebou může vzít cokoli, co je mu milé a co mu Václava Havla nějak připomíná: lze přečíst kousek oblíbeného textu, přednést osobní vzpomínku nebo třeba jen zapálit svíčku, protože „kdo loví ryby u Klatov, nemusí skákat do jahodí“ a „ani kolínští husaři nechodí do lesa bez obojku“ (Zahradní slavnost, 1963).

Těšíme se na shledanou!
Vaše vedení FF UPCE


Použitá fotografie: Tomki Němec

Vstup zdarma
Fakulta filozofická
PhDr. Ivo Říha, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.