Výtvarná soutěž: My a univerzita dětskýma očima

Uložit do kalendáře 27-04-2020 13:30 31-08-2020 13:30 Czech republic/Europe Výtvarná soutěž: My a univerzita dětskýma očima Slavíme! Letos si připomínáme 70 let od vzniku naší vysoké školy. Pojďme si historii a toto kulaté šťastné výročí připomenout společně. Akcemi, soutěžemi nebo setkáními, které pro vás chystáme. Jednou z nich je i soutěž pro vaše děti...
27. 04. - 31. 08. 2020
70 let
Výtvarná soutěž: My a univerzita dětskýma očima

Slavíme! Letos si připomínáme 70 let od vzniku naší vysoké školy. Pojďme si historii a toto kulaté šťastné výročí připomenout společně. Akcemi, soutěžemi nebo setkáními, které pro vás chystáme.

Jednou z nich je i soutěž pro vaše děti nebo vnuky. Jak vidí právě oni vaši práci na Univerzitě Pardubice? Zajímá nás jejich představa. Proto vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma: 

Moje máma/můj táta moje babička/můj děda a jeho práce

Budeme rádi, když své děti a vnoučata vyzvete a povzbudíte, aby kreslily a malovaly, protože  děti vidí svět jinýma očima než dospělí. Možná budete překvapeni i vy.

My uspořádáme výstavu těchto prací v prostorách Univerzity Pardubice. A nejlepší práce budou odměněny.
Také pro vás připravujeme virtuální galerii. 

Fotografie prací dětí zasílejte na soutez@upce.cz  nebo posílejte originály (ideálně ve formátu A3) interní poštou nebo předejte osobně na kanceláři OPVV v budově G, 11. podlaží Ivě Svobodové iva.svobodova@upce.cz

 

Výtvarná soutěž: My a univerzita dětskýma očima
Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Ing. arch. Iva Svobodová