Společné čtení hry Václava Havla: Vernisáž

Uložit do kalendáře 13-11-2018 12:00 13-11-2018 13:00 Czech republic/Europe Společné čtení hry Václava Havla: Vernisáž V rámci oslav spojených s připomínáním Dne boje studentů za svobodu a demokracii na Univerzitě Pardubice, vás zveme na další ze společných čtení divadelních her. Společné čtení divadelní hry Václava Havla  VERNISÁŽ  v...
13. 11. 2018

Společné čtení divadelní hry Václava Havla

VERNISÁŽ

v úterý 13. listopadu u Lavičky Václava havla v atriu budovy EB od 12 hodin.

Akce je podpořena z programu MŠMT pro připomínku státních výročí v roce 2018 pro veřejné vysoké školy.

doc. Mgr. Pavel Panoch Ph.D.
466 036 207