Paměť ve vědě a umění

Uložit do kalendáře 15-09-2021 10:00 15-09-2021 15:00 Czech republic/Europe Paměť ve vědě a umění Jednodenní sympozium pořádané Katedrou literární kultury a slavistiky Fakulty filozofické se zaměřuje na široké spektrum otázek spojených s pamětí, které zasahují jak do oblasti vědeckého, zejména historického výzkumu, tak do oblasti... Dačického dům v Kutné Hoře
15. 09. 2021 Dačického dům v Kutné Hoře
Katedra literární kultury a slavistiky
KSKA
UHV
Paměť ve vědě a umění

Jednodenní sympozium pořádané Katedrou literární kultury a slavistiky Fakulty filozofické se zaměřuje na široké spektrum otázek spojených s pamětí, které zasahují jak do oblasti vědeckého, zejména historického výzkumu, tak do oblasti umělecké, především literární tvorby.

Akce bude mít diskusní charakter, takže jejím cílem není definitivně na zmíněné otázky odpovědět, ale spíše předložit možnosti jiného, inovativního pohledu na paměťová studia.

Zveme srdečně všechny zájemce z řad odborníků i širší veřejnosti.  

Kdy: 15. září 2021, od 10.00 do 15.00 hodin
Kde: Dačického dům v Kutné Hoře
Záznam z akce bude k dispozici. 

Paměť ve vědě a umění
Vstup zdarma
Katedra literární kultury a slavistiky
PhDr. Antonín Kudláč, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.