On-line Den otevřených dveří FF UPa

Uložit do kalendáře 12-01-2021 16:00 12-01-2021 18:00 Czech republic/Europe On-line Den otevřených dveří FF UPa Nevíš, co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice? Připoj se ke dni otevřených dveří a dozvíš se to. Letos pořádáme Den otevřených dveří on-line a rovnou ve dvou termínech!  ON-LINE ŽIVÝ PŘENOS v úterý 12... on-line
12. 01. 2021 on-line
dod2021
DOD
On-line Den otevřených dveří FF UPa

Nevíš, co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice?

ON-LINE ŽIVÝ PŘENOS v úterý 12. ledna 2021 v 16.00 hod.

• Čeká Tě dvouhodinový živý přenos plný rozhovorů se studenty a učiteli, medailonky jednotlivých kateder.
  • Budeš moci pokládat dotazy prostřednictvím on-line chatu.
  • Během on-line dne otevřených dveří nahlédnete do univerzitního kampusu, dozvíš se vše o studijních programech, poznáš své budoucí spolužáky a učitele – zkrátka získáš cenné informace o studiu na naší fakultě!

Chceš být připravený? Podívej se na prezentace jednotlivých kateder, ať víš, na co se v úterý zeptat.

HARMONOGRAM DNE OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ – 12. LEDNA 2021
  • zahájení Dne otevřených dveří
  • rozhovor s Jiřím Kubešem, děkanem Fakulty filozofické
  • rozhovor s Irenou Reimannovou, proděkankou pro vzdělávání