GAUDEAMUS Brno 2021

Uložit do kalendáře 23-11-2021 8:00 26-11-2021 16:00 Czech republic/Europe GAUDEAMUS Brno 2021 Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I letos se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Brně. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a vůně perníkového... Výstaviště Brno
23. 11. - 26. 11. 2021 Výstaviště Brno
GAUDEAMUS Brno 2021

Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I letos se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Brně. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a vůně perníkového cappucina 

Čekáme na vás od 23. do 26. listopadu na Brněnském výstaviště. Zde se budeme s našimi sedmi fakultami prezentovat na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2021! Zastavte se u nás na stánku č. 30, ptejte se na cokoliv. Přijď a najdi svoji identitu!

Našich sedm fakult vám předá všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2022/2023.

Na moderním stánku si zájemci o studium popovídají se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvědí se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampusu nabízí a podívají se na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium studuj.upce.cz.

SOUTĚŽ nechej tu svůj #UPCE otisk

  1. Nechej svůj otisk na fotostěně v naší expozici.
  2. Originálně se na místě vyfoť.
  3. Označ nás @upce_cz a postni na Instagram. 
  4. Vyhraj každý den stylovou mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice. 

Každý den od 23. do 26. listopadu 2021 vybereme z uveřejněných příspěvků z Gaudeamu Brno 2021 na Instagramu s označením @upce_cz jednoho výherce. Výherce obdrží mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice a obeznámíme ho zprávou na Instagramu. Mikinu obdrží osoba, která je majitelem účtu, ze kterého byl příspěvek publikován. Nemáš veřejný profil na Instagramu? Pošli nám screenshot tvého příspěvku, story nebo videa do directu. 

Nerozhodným studentům pomůže Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit, na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodnou školu, fakultu, nebo studijní obor.

Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství.


Při loňském brněnském veletrhu prošlo jeho branami přes 30 tisíc návštěvníků. Je zřejmé, že pro rozhodování o možnostech pomaturitního vzdělání a dalšího studia je zejména u středoškolské mládeže veletrh Gaudeamus v Brně i v Praze tradičním a cenným zdrojem informací.

GAUDEAMUS Brno 2021
Univerzita Pardubice
Tomáš Pospíchal
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.