Didaktický klub - Metoda "Storyline" ve výuce angličtiny

Uložit do kalendáře 28-04-2021 16:00 28-04-2021 16:00 Czech republic/Europe Didaktický klub - Metoda "Storyline" ve výuce angličtiny Katedra anglistiky a amerikanistiky Fakulty filozofické UPa pořádá 14. setkání Didaktického klubu na téma Metoda "Storyline" ve výuce angličtiny. Webinář povede Mgr. Olga Tenková.  Kdy:  28. dubna 2021 v 16.00... online MS Teams
28. 04. 2021 online MS Teams
Katedra anglistiky a amerikanistiky
KAA
Katedra cizích jazyků
KCJ
Didaktický klub - Metoda "Storyline" ve výuce angličtiny

Webinář povede Mgr. Olga Tenková.

Kdy:  28. dubna 2021 v 16.00
Kde: online MS Teams

Načtením QR kódu nebo kliknutím na QR kód se připojíte ke schůzce.

Těšíme se na viděnou!

Katedra anglistiky a amerikanistiky
Mgr. Helena Zitková, Ph.D.