2. on-line Den otevřených dveří FF UPa

Uložit do kalendáře 23-01-2021 10:00 23-01-2021 12:00 Czech republic/Europe 2. on-line Den otevřených dveří FF UPa Nevíš, co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice? Připoj se ke dni otevřených dveří a dozvíš se to. Letos pořádáme Den otevřených dveří ON-LINE a rovnou ve dvou termínech!  ZÁZNAM ŽIVÉHO ... on-line
23. 01. 2021 on-line
dod2021
DOD
koronavirus
On-line Den otevřených dveří FF UPa

Nevíš, co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické Univerzity Pardubice?

ZÁZNAM ŽIVÉHO PŘENOSU v sobotu 23. ledna 2021 v 10.00 hod. ZDE.

• Čeká Tě dvouhodinový záznam z přenosu plný rozhovorů se studenty a učiteli, medailonky jednotlivých kateder.
  • Po celou dobu přenosu budeš moci opět pokládat dotazy prostřednictvím on-line chatu.  ​
  • Během on-line dne otevřených dveří nahlédnete do univerzitního kampusu, dozvíš se vše o studijních programech, poznáš své budoucí spolužáky a učitele – zkrátka získáš cenné informace o studiu na naší fakultě!

Chceš být připravený? Podívej se na prezentace jednotlivých kateder, ať víš, na co se v sobotu zeptat.

HARMONOGRAM DNE OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ – 23. LEDNA 2021
  • zahájení Dne otevřených dveří
  • rozhovor s Jiřím Kubešem, děkanem Fakulty filozofické
  • rozhovor s Irenou Reimannovou, proděkankou pro vzdělávání