Rozsvícení univerzitního Stromu přání 2022

Uložit do kalendáře 30-11-2022 17:00 30-11-2022 17:00 Czech republic/Europe Rozsvícení univerzitního Stromu přání 2022 Přijďte si užít sváteční atmosféru a rozsvítit s námi univerzitní vánoční strom. For English scroll down Zveme všechny studenty, zaměstnance a absolventy na předvánoční setkání u rozsvíceného stromečku ve středu 30. listopadu...
30. 11. 2022

For English scroll down

• V 16:45 zahájíme předvánoční ladění. Přijďte si popovídat, ochutnat charitativní svařák a cukroví s rektorem univerzity.

• Hudební doprovod zajistí DJ.
  • V 17.00 hodin rozsvítíme univerzitní vánoční strom přání a naděje.

Místo setkání: mezi univerzitní knihovnou a pavilonem D kolejí

Ty nejhezčí ozdoby na náš stromeček můžete dát právě vy, naši studenti a zaměstnanci. Napište nám do 22. listopadu, jaké máte vánoční přání do formuláře. A my s ním ozdobíme náš stromeček přání.

Děkujeme, že jste nám zaslali VAŠE PŘÁNÍ, která už připravujeme na vánoční stromeček.

Výtěžek z charitativního svařáku spolku Rotaract club Pardubice z.s. poputuje na vybrané charitativní projekty v Pardubickém kraji.

Come and enjoy the festive atmosphere and light up the university Christmas Tree with us.

We invite all students, staff and alumni to a pre-Christmas get-together at the lightening up of the University Christmas Tree on Wednesday, 30 November.

- At 4:45, we will start the pre-Christmas tuning. Come and have a chat, taste the charity mulled wine and sweets with the Rector of the University.

- A DJ will provide musical accompaniment.

- At 5 p.m. we will light up the University Christmas Tree.

Meeting place: between the University Library and Hall D of the dormitories.

________________________________________

Proceeds from the charity mulled wine of the Rotaract Club Pardubice will go to selected charity projects in the Pardubice Region.

Rozsvícení univerzitního Stromu přání 2022
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Mgr. Lenka Čermáková