Studentská konference Think!+

Uložit do kalendáře 23-06-2022 9:00 23-06-2022 9:00 Czech republic/Europe Studentská konference Think!+ Sedmý ročník konference studentů humanitních oborů Think!+ se koná 23. června 2022, nám. Čs. legií 565, Pardubice, místnost 03004. Každoroční konference si klade za cíl umožnit studentům bakalářského, magisterského a nově i... nám. Čs. legií 565, Pardubice, místnost 03004
23. 06. 2022 nám. Čs. legií 565, Pardubice, místnost 03004
Studentská konference Think!+

Každoroční konference si klade za cíl umožnit studentům bakalářského, magisterského a nově i doktorského stupně humanitních oborů prezentovat rozmanitá témata, a tím zprostředkovat interdisciplinární dialog a hlavně otevřít jejím účastníkům nové perspektivy. Setkaní účastníkům poskytne nejenom vzájemnou inspiraci, ale také příležitost k reflexi své dosavadní práce.

Bližší informace o konferenci včetně programu předešlých ročníků a fotogalerie naleznete na facebookovém profilu Studentská konference THINK​.

Program letošního ročníku konference je již zveřejněn. Všichni jste srdečně zváni!

Dominika Špičáková, Radek Haňka