Science Point UPCE na Sportovním parku 2021

Uložit do kalendáře 09-08-2021 9:15 15-08-2021 18:00 Czech republic/Europe Science Point UPCE na Sportovním parku 2021 Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. Od  9. 8 do 15. 8. se na... Sportovní park Na Špici
09. 08. - 15. 08. 2021 Sportovní park Na Špici
Science Point UPCE na Sportovním parku 2021

Od  9. 8 do 15. 8. se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům se věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší. Na našich sociálních sítích s námi budete moci soutěžit také o vstupenky

Najdete nás na stanovišti č. 14 - SCIENCE POINT.

Pondělí 9. 8.
Fakulta chemicko-technologická

Úterý 10. 8.
Fakulta chemicko-technologická