Sociocon 20-21

Uložit do kalendáře 04-05-2021 13:00 04-05-2021 13:00 Czech republic/Europe Sociocon 20-21 Katedra sociální a kulturní antropologie tradičně představuje zajímavé práce svých studentů, absolventů, akademických pracovníků a přátel katedry. Tentokrát je to však trochu jinak… proto nahoru a dolů. Na jaře 2020 vstoupil do našich... on-line
04. 05. 2021 on-line
Sociocon
Katedra sociální a kulturní antropologie
KSKA
Sociocon 20-21

Na jaře 2020 vstoupil do našich životů koronavirus. Sociocon byl původně plánovaný na loňský květen. Akci jsme několikrát přesunuli a opět máme květnový termín a opět Sociocon v Divadle 29. Akorát je květen 2021 a Sociocon bude online a bez diváků.

Podobně jako u předchozích ročníků se můžete těšit na zajímavé příspěvky, etnografické dokumentární filmy a další zajímavé vstupy.

Živě z Divadla 29 v Pardubicích online k vám domů.

Kdy: 4. května 2021 ve 13.00 hod.
Kde: on-line

Sledujte živý stream

Pořádá Katedra sociální a kulturní antropologie Univerzity Pardubice ve spolupráci s Divadlem 29 a s Europe Direct Pardubice.

Katedra sociální a kulturní antropologie
Mgr. Milan Durňak, Ph.D.