SCIENCE POINT - Sportovní park 2020

Uložit do kalendáře 10-08-2020 14:45 16-08-2020 14:45 Czech republic/Europe SCIENCE POINT - Sportovní park 2020 Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. Od 10. 8 do 16. 8. se na populárně-... Sportovní park Na Špici
10. 08. - 16. 08. 2020 Sportovní park Na Špici
SCIENCE POINT - Sportovní park 2020

Od 10. 8 do 16. 8. se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům se věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší.

Najdete nás na stanovišti č. 14 - SCIENCE POINT

Pondělí 10. 8.
Fakulta chemicko-technologická

Úterý 11. 8.