Den otevřených dveří Fakulty filozofické

Uložit do kalendáře 28-01-2020 14:00 28-01-2020 14:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří Fakulty filozofické Nevíš co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické? Přijď na Den otevřených dveří a dozvíš se to.   Zveme všechny zájemce o studium i širokou veřejnost na Dny otevřených dveří na Fakultě filozofické. v úterý...
28. 01. 2020
Den otevřených dveří Fakulty filozofické

Nevíš co všechno se dá studovat na Fakultě filozofické?

Přijď na Den otevřených dveří a dozvíš se to.

Informační a poradenské centrum
Martina Kleinová