Uložit do kalendáře 03-12-2018 17:00 03-12-2018 19:00 Czech republic/Europe Osmičková výročí: Nejdelší volba římského panovníka v novověku: Volba a korunovace Leopolda I. císařem Fakulta filozofická Univerzity Pardubice připravila pro akademickou obec i veřejnost v průběhu roku 2018 přednášky v kontextu událostí fenoménu „osmičkových výročí“ roku 2018 od středověku až do současnosti. V pondělí 3. ... budova EB, učebna E2
03. 12. 2018 budova EB, učebna E2

V pondělí 3. prosince proběhne přednáška: Nejdelší volba římského panovníka v novověku: Volba a korunovace Leopolda I. císařem (doc. Mgr. Jiří Kubeš, Ph.D.)

doc. Mgr. Jiří Kubeš, Ph.D.