Dny otevřených dveří

Pořádáme pro Vás Den otevřených dveří.
Je to skvělá příležitost nahlédnout „pod pokličku“ života fakulty

Den otevřených dveří patří k akcím, díky kterým máte možnost se k nám podívat, rozhlédnout se a rozmyslet, jestli si k nám chcete podat přihlášku. Nenechte si proto tuto příležitost ujít.
Všichni, kdo uvažují o studiu na naší fakultě, ale i ti, kteří prozatím nejsou rozhodnuti, která vysoká škola, fakulta nebo obor je pro ně právě to pravé, jsou srdečně zváni.

V rámci Dne otevřených dveří získáte nejdůležitější informace týkající se studia na Fakultě restaurování Univerzity Pardubice. Seznámíme Vás s podrobnou nabídkou jednotlivých studijních programů, poradíme Vám, jak vyplnit přihlášku na vysokou školu a v neposlední řadě od nás získáte podrobné informace k přijímacímu řízení. Dozvíte se mimo jiné více o studijním zázemí a dalších podmínkách vysokoškolského studia a života na Fakultě restaurování. Budete si moci prohlédnout naše ateliéry a katedry.

V případě, že již máte rozpracované domácí práce, můžete v tento den využít možnosti odborných konzultací v jednotlivých ateliérech.

Nezapomeňte si proto udělat čas na Den otevřených dveří, který se uskuteční
v pátek 11. ledna 2019 v Litomyšli, Jiráskova 3
od 10.00 do 15.00 hodin.

Jak se dostat k Fakultě restaurování v Litomyšli?
Na orientační mapu Litomyšle se můžete podívat přes tento odkaz .

Stále ještě nevíte, co byste u nás rádi studovali? Zajímá vás, jaké odborné předměty na vás čekají v tom či jiném studijním programu?
Na tyto i další otázky Vám odpoví Katalog studijních programů FR.
Do katalogu můžete nahlédnout zde.