default alt ff

Published: 10.06.2015

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O PŘESTUP Z LITERÁRNÍ AKADEMIE NA KATEDRU LITERÁRNÍ KULTURY A SLAVISTIKY FF UPa

Případné zájemce o přestup z Literární akademie na obor Historicko-literární studia upozorňujeme, že svoje žádosti musí společně s přehledem dosavadních studijních výsledků předložit studijnímu oddělení fakulty nejpozději do 30. června 2015.

irena.kolmasova@upce.cz

V případě úspěšného splnění studijních kritérií budou nejlepší uchazeči z bývalé Literární akademie začleněni do druhého ročníku výše uvedeného oboru.
Vedení Katedry literární kultury a slavistiky zároveň upozorňuje, že programová průchodnost mezi oběma pracovišti není zcela stoprocentní, a to zejména na poli historických věd; příslušné předměty si tedy musí zájemci z Literární akademie průběžně doplnit, viz vizualizace studijního plánu:

Mgr. Jiří Studený, Ph.D., tajemník KLKS
Jiri.Studeny@upce.cz