2. Den otevřených dveří FF UPCE 2023

Uložit do kalendáře 25-02-2023 9:00 25-02-2023 9:00 Czech republic/Europe 2. Den otevřených dveří FF UPCE 2023 Zveme Tě na Dny otevřených dveří Fakulty filozofické Univerzit Pardubice, a to 27. ledna a 25. února 2023. Máš zájem o historii, cizí jazyky, humanitní studia, literaturu, filosofii, religionistiku nebo sociální antropologii? Chceš se... Budova EB – univerzitní kampus (Studentská 84)
25. 02. 2023 Budova EB – univerzitní kampus (Studentská 84)
2. Den otevřených dveří FF UPCE 2023

Chceš se podívat, jak to v Pardubicích vypadá?

Naši studenti Tě provedou univerzitním kampusem.
Ukážeme Ti naše učebny a zázemí fakulty.
Dozvíš se důležité informace o studiu u nás.

Po celou dobu se budeš moct zeptat na výjezdy do zahraničí (Erasmus), koupit si univerzitní merch, zjistit informace o menze a ubytování na kolejích

Tak neváhej, vyber si termín a registruj se.

Chci se registrovat

Studuj s námi a nechej tu svůj otisk.

#ffupce #studujupce

.